fbpx

Rita Ora ndez atmosferën në Stamboll

Këngëtarja 23-vjeçare Rita Ora ka shkëlqyer si gjithmonë me pjesmarrjen e saj në festvalin ‘GNC’ në Stamboll këtë të djelë.

Veshur me një fustan të zi kombinuar bukur me trëndafila të bardhë si dhe një palë doreza të qëndisura, Rita tregon edhe një herë stilin e saj unik, teksa ka performuar hitet e saj më të njohura duke ndezur atmosferën në konceritn në Stamboll.

Lajme të ngjashme

Back to top button