fbpx

Enca fotografohet pranë shtratit, çmenden fansat (Foto)

Bukuroshja e re nga Tirana, Enca Haxhia vazhdon të provokoj fansat e saj me fotografi të nxehta.

Mbëmjen e djeshme Enca pati një performancë mjaft të nxehtë në Tiranë, ajo ka publikuar disa fotografi para performancës dhe pas performancës, fotografi të cilat thuaj se kanë ‘çmendur’ fansat e këngëtares.

E fotografuar pranë shtratit të saj me një palë bikini të zeza, Enca ka arritur të marrë mijëra komente nëpër rrjetet sociale./ Portalb

Enca Haxhia

 

Tags

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Mos vete qka ke mu qmend
    Kjo vajze ja deshiron qe te deshmoj qe flene shume apo deshiron te tregoi se eshte vajze e shpis dmth. Pune /shtrat por pa seks
    Zakonisht ky lloj i njerezve me vetebesim te larte jane egoist pasi qe dashurojn veten shume.
    Nga vijat e trupit shifet se seksi i mungon shume

Back to top button
Close