fbpx

Ja si e godet te fejuarën Ray Rice (Video)

Ray Rice është lojtarë profesionist i Ragbit dhe luan për Baltimore Ravens ne Lidhjen Kombëtare të Ragbitë.

Pasi që është ndëshkuar me suspendim për të mos luajtur dy lojë, ka shprehur nervozën në të fejuarën e tij, duke e goditur fuqishëm me një të djathtë dhe duke e lënë të alivanosur.

Video e pamje ekskluzive sjell TMZ Sports që ka arritur ta siguroj inçizimin nga ashensori i hotelit dhe kazinosë Rever në Atlantik City ku ka ndodhur aksidenti.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close