fbpx

Mësoni stadionin më ekstravagant (Foto)

Të shkosh të shikosh një ndeshje futbolli, e më pas direkt në shtëpi, nuk shkon më për tifozët e ekipës amerikane Jacksonville Jaguars . Në stadionin e tyre ata kanë mundësi të lahen në pishinë dhe njëkohësisht të shijojnë lojën.
Më tepër mund të shikoni fotot se si duket pamja e tyre./ F. Dika, Portalb

 

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close