fbpx

Kush e bën të lumtur Luana Vjollcën?

Prezantuesja dhe së fundi edhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca duket se është magnet për lule. Kjo duke u bazuar në fotot e saj nëpër rrjete sociale ku bukuroshja herë pas here poston foto, ndërsa ndër to shumica janë ku Luana shihet me lule.

Por kësaj radhe ajo çfarë më së shumti të bën përshtypje është mbishkrimi i saj i cili i dedikohet një personi që Luana duket se ka preferuar ta mbaj të fshehtë nga publiku.

Ajo në faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Twitter’, ka lënë një fotografi bashkë me mbishkrimin “Causee you make me hapyyy” (Sepse t’i më bën të lumtur). E ky mbishkrim i saj është përcjell me shumë komente nga fansat e saj të cilët personin misterioz e quanin si fatlum.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close