fbpx

Edhe Rovena sport ne Germi (Foto)

Te gjitha artistet seksi te estrades sone, pervec ushtrimeve e dietave, po i shohim edhe ne Germi.

Duket qe fitnesi prej dy vitesh tashme me trajnerin e saj te preferuar, i ka bere mire kengetares Rovena Stefa, e cila na buzeqesh e gezuar dhe me trupin ne forme.

Me siguri ajo do te jete ne forme edhe para spektakleve qe vec sa kane filluar e do te vazhdojne deri ne fundvit./Maksivipnews

Lajme të ngjashme

Back to top button