fbpx

‘Boom Rakatak’ hiti i ri evropian

Ne radiot me te njohura evropiane kenga e artistit shqiptar Ardian Bujupi, ‘Boom Rakatak’ eshte duke u trasmetuar shume dhe konsiderohet nje nga hitet me te reja nderkombetare.

Kete fakt po e tregojne edhe vete mediat jo vetem ato radiofonike por edhe te shkruara.

Lajme të ngjashme

Back to top button