fbpx

Mot jostabil

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë i vrenjtë dhe i ndryshueshëm, me kushte për shi të kohëpaskohshëm.

Temperaturat pritet të sillen prej 18 deri më 28  gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm, me reshje të shiut gjatë pasdites, ndërsa temperatura pritet të arrijë deri më 25 gradë celsius.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button