fbpx

Horoskopi ditor, e mërkurë 8 prill 2020

Dashi

Nuk do jeni aspak ne humorin e duhur gjate kësaj dite dhe do përballeni me debate te forta me atë qe keni ne krah. Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar. Beqaret do hezitojnë paksa te takohen me dike, por ne fund do ju mbushet mendja plotësisht. Sektori i financave do iu nënshtrohet ndryshimeve rrënjësore. Gjendja do jete shume e mire se disa dite me pare.

Demi

Dite romantike kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do dashuroheni ashtu si ta ndjeni me partnerin tuaj. Për beqaret nuk do ketë asnjë surprize, kështu qe serish do mbeten vetëm. Duhet te persin akoma edhe pak për te ndryshuar statusin. Financat do jene shume te çekuilibruara. Ndalni menjëherë çdo lloj shpenzimi sepse nuk e merrni dot me mend çfarë problemesh mund t’iu dalin.

Binjaket

Ëndrrat me te bukura te dashurisë do ju realizohen gjate kësaj dite. partneri do jete gati madje t’iu beje edhe disa premtime për te ardhmen. Beqaret do ndihen keq nga vetmia dhe mund te bëjnë ndonjë marrëzi. Kujdes! Ne planin financiar do kaloni sfida goxha te vështira, megjithatë me pak mund dhe përkujdes do mund t’ia dilni mbanë.

Gaforrja

Do jeni shume te kthjellet sot pe rate qe doni te bëni ne jetën sentimentale. Do flisni hapur me partnerin dhe ai do jete i gatshëm t’ua plotësojë dëshirat. Beqaret do jene me fat dhe do njihen me persona shume te veçante. Mos i lini këto mundësi t’iu shpëtojnë nga duart. Ne planin financiar do jeni te detyruar te merrni para hua ne mënyrë qe t’ia dilni.

Luani

Dite plot diell dhe ngjyra ko e sotmja për te dashuruarit. Do ja kaloni shume mire me atë qe keni ne krah dhe nuk do doni te ndaheni për asnjë çast. Beqaret do kenë shume ndryshime ne jetën sentimentale kështu qe duhet te bëhen gati. Financat nuk do jene ne gjendje te mire dhe kjo për shkak te shume shpenzimeve qe do ju duhet patjetër te kryeni.

Virgjeresha

Asnjë planet nuk do ndikoje drejtpërdrejt tek jeta juaj ne çift sot, prandaj gjerat do ecin me se miri. Do bëni çfarë te mundeni qe zjarri i pasionit te mos shuhet asnjë çast. Beqaret nuk do kenë asnjë takim mbresëlënës, por as nuk do mërziten qe do mbeten vetëm. Financat do jene te qëndrueshme. Mundohuni ta mbani për një kohe sa me te gjate këtë situate.

Peshorja

Marrëdhënia ne çift nuk do jete e keqe, përkundrazi do kaloni me tepër kohe pranë tij dhe do dashuroheni pa dorashka. Beqaret nuk duhet te joshin çdo person qe do ju dale para syve sepse mund te përballen me te papritura aspak te këndshme. Ne planin financiar tregohuni te arsyeshëm dhe largpamës. Po shpenzuat vetëm për t’ia plotësuar qejfin vetes, do vuani me vone.

Akrepi

Për çdo gjë do diskutoni gjere e gjate me partnerin tuaj sot. Lidhja juaj do jete aq e forte saqë askush nuk do munde dot ta prishe harmoninë. Beqaret do dashurohen pas një personi shume ndryshe nga ata, por qe kur te jete pranë do ndryshoje tërësisht. Situata financiare do jete goxha delikate dhe me vështirësi mund t’iu gjeni zgjidhje problemeve.

Shigjetari

Gjykojini mire gjerat sot para se te merrni vendime për jetën tuaj sentimentale. Po bëtë ndonjë gabim sado te vogël do i vuani pasojat me vone. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie te qëndrueshme. Ne planin financiar duhet te tregoheni vigjilente. Po e kaluat me sukses ketë dite nuk do keni aspak probleme ne te ardhmen.

Bricjapi

Deri ne fund te ditës nuk duhet ta humbni shpresën se gjerat do përmirësohen mes jush dhe atij qe keni ne krah. Duhet vetëm pak durim dhe tolerance. Beqaret do kenë mundësi për te filluar një lidhje shume te bukur me një person qe do e njohin rishtazi. Situata financiare do vije duke u konsoliduar. Kjo do ju lejoje te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Ujori

Planetët do jene te pozicionuar mire sot ne jetën tuaj sentimentale. Do merrni vesh me partnerin dhe se bashku do mendoni te krijoni një te ardhme te lumtur. Beqaret do i mendojnë gjerat ne detaje prandaj nuk do kenë as guxim te fillojnë një lidhje. Financiarisht Merkuri do ju mbështesë. Gjendja do jete shume me e qëndrueshme sesa me pare.

Peshqit

Monotonia do mbizotërojë sot gjate gjithë ditës dhe ju nuk do përjetoni aspak emocionet qe aq shume keni pritur. Mundohuni me çdo mjet qe ta ndryshoni sa me pare gjendjen. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare ne orët e mesditës. Dite e ekuilibruar për financat. Do e dini mire sa te shpenzoni ne mënyrë qe t’iu mbeten para edhe për t’i hequr mënjanë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close