fbpx

“Kallabllak” grushta nga huliganet danez dhe suedez (VIDEO)

Një nga sherret më masive të filmuara ndonjëherë midis huliganëve në Europë!!!

Huliganë, tifozë të ekipeve të GAIS, Helsingborg dhe Kopenhagenit përleshen egërsisht në mes të rrugës…

Dajak si ky s’kish bërë vaki! Tifozët e GAIS dhe grupi i tifozëve të përzier të Helsingborg dhe Kopenhagenit kishin lënë takim me të vetmin qëllim që të “vriteshin” në dru!

Kujdes, nuk këshillohet për moshat nën 18 vjeç!

Lajme të ngjashme

Back to top button