fbpx

Aksident në Manastir, një person humbi jetën

Dje në rrugën magjistrale Manastir – Prilep në afërsi të fshatit Srpci ka ndoshur një aksidenti i rëndë në të cilën një person e kishte humbur jetën, njoftojnë nga Policia. Sipas të dhënave të policisë, në këtë aksident ishin përfshirë dy makina “fiat-punto” e drejtuar nga 29 vjeçari Goce T., i cili nga lëndimet e marra ka vdekur në vend si dhe një mjeti transportues “reno” e drejtuar nga M.C. (61) nga Kriva Pallanka.

Shoferi i mjtetit transportues kishte marrë lëndime në këmbë dhe është ndalur për mjekim në spitalin e Manastirit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close