fbpx

Zajmina Vasjari provon fatin si aktore (VIDEO)

Zajmina duket se nuk kënaqet me famën e saj si këngëtare dhe provon fatin si aktore. Ajo është bërë pjesë e xhirimeve të filmit ‘Zori’, një film kosovar me regji të Esat Fejzës.

Vetë Zaimina ka postuar në Facebook një foto ku duket se po përgatitet për xhirimet e filmit, por ende nuk dihet roli i këngëtares seksi në film.

Mësohet se pjesë e aktorëve do të jenë Noizy, Gold AG etj.

Lajme të ngjashme

Back to top button