fbpx

United tregon forcë, Reali nuk din për fitore (Video)

Louis Van Gaal duket se ia ka marrë dorën mjaft mirë Manchester Unitedit.

Trajneri holandez shënoi fitore me Djajtë e Kuq në miqësoren kundër Real Madridit të zhvilluar në SHBA.

Anglezët triumfuan 23:1 me golat e Ashley Young (2) dhe Javier Hernandez, teksa golin e vetëm për mbretërit e realizoi Gareth Bale nga penalltia.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close