fbpx

Christina Aguliera tregon nudo shtatzaninë e saj (Foto)

Christina Aguliera ka bërë publike pak nga parajsa e saj e tanishme. Këngëtarja e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë ka pozuar për revistën V Magazine me një paraqitje të mrekullueshme.

Nëna e ardhshme ka bërë pozat më mahnitëse për të treguar trupin e saj të shndërruar dhe barkun e madh. E veshur me një fustan të bardhë dhe në në disa foto krejtësisht nudo, Christina ka treguar se nuk është aspak e turpshme të tregojë trupin me forma shtatzanie.

Ajo ka pozuar edhe në një foto të ëmbël duke u puthur me të fejuarin e saj Matt Rutler.

 Christina Aguliera tregon nudo shtatzaninë e saj

Christina Aguliera tregon nudo shtatzaninë e saj
 Christina Aguliera tregon nudo shtatzaninë e saj

Christina Aguliera tregon nudo shtatzaninë e saj
 Christina Aguliera tregon nudo shtatzaninë e saj
Christina Aguliera tregon nudo shtatzaninë e saj
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close