fbpx

Luana Vjollca në Sarandë për…

Më e vogla e motrave Vjollca duket se di t’i alternojë mirë punën dhe qejfin.

Fundjavën e kaluar ajo ka qenë në Vlorë, ku së bashku me Ledionin kanë prezantuar “Summer Fest”. Duke përfituar nga dielli dhe koha e lirë, Luana ka vendosur të kalojë disa orë buzë detit.

Gjithnjë prezente në “Instagram”, ajo ka ndarë me miqtë edhe momentet e saj të relaksit. Më pas me fustan në ballkonin e një apartamenti, Luana përshëndet nga Saranda. Diell në mes të natës Luana.

Luana Vjollca
Luana Vjollca
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close