fbpx

Si duket raketa izraelite pak çaste para shpërthimit në Gaza (Foto)

Një fotografi e jashtëzakonshme dhe e habitshme ka kapur momentin e palestinezëve të tmerruar, teksa shikojnë raketat izraelite duke rënë nga qielli si shiu.

Ushtria izraelite ka prishur arëmpushimin 72-orësh, që u arrit të premten me Hamasin, pasi ka paralajmëruar popullin në Gaza se do të vazhdojë opracionet ushtarake.

Imazhet, të cilat kanë kapur raketën janë të avionit luftarak izraelit F-16, e cila ka rafshuar ndërtesën me shpërthimin e saj dhe duke krijuar një tmerr të vërtetë tek banorët palestinez.

Raketa Izraelite
Raketa Izraelite
Raketa Izraelite
Raketa Izraelite
Raketa Izraelite
Raketa Izraelite
Raketa Izraelite
Raketa Izraelite
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close