“Cika cika”, e Ardian Bujupit dhe Xhensilës thyen rekord dëgjueshmërie

më 13/06/2018 0:56

Ardian Bujupi e Xhensila publikojnë këngën e re (VIDEO)

më 01/06/2018 19:33

Një urim i sinqertë zbulon gjininë e bebit të Xhensilës dhe Besit

më 19/03/2018 19:13

Ka disa arsye pse Xhensila e mbajti të fshehtë kaq gjatë shtatzëninë

më 18/03/2018 16:38

Xhensila dhe Besi i bashkohen iniciativës “Fundjavë Ndryshe”

më 28/01/2018 22:18

Xhensila Myrtezaj më në fund ka publikuar klipin për këngën e saj “Çelësi i zemrës”

Xhensila Murtezaj
më 30/12/2017 21:30

Premierë: Xhensila, Granit Dërguti dhe Mixey publikojnë këngën “Lova” (VIDEO)

më 07/06/2017 20:03

Çfarë bënte Bes Kallaku kur Xhensila xhironte klipin “Uh Baby”, Kida zbulon sekretin

më 19/02/2017 16:12

Fotografi nga fejesa e Xhensilas me Besin (FOTO)

më 24/01/2017 20:41

E lodhur nga akuzat për operacione plastike, ja ҫfarë bën këtë herë Xhensila Myrtezaj

Xhensila Murtezaj
më 18/01/2017 22:31