19-vjeçari që vrau 17 studentë rrëfen realitetin e frikshëm të tragjedisë

Bota më 18/02/2018 14:09

Maqedoni, burri e vret gruan me thikë dhe çekan përpara syve të fëmijëve, më pas bën vetëvrasje

Vrasje
Koçan më 15/02/2018 10:47

Publikohen video dëshmi se si u vra biznesmeni pejan pasi refuzoi të jepte 500 mijë euro haraç

Kosovë më 14/02/2018 20:52

Vrasja në rrugën Xhon Kenedi, kallëzim penal për të dyshuarin

Shkup më 12/02/2018 15:05

Gazetarja Vejseli publikoi videon që pretendon se është nga vrasja e policit të njësitit “Alfa” Afrim Arifi

Shkup më 09/02/2018 13:43

Motra e Arjelës rrëfen momentet e tragjedisë: Ishim para derës së spitalit dhe askush nuk na ndihmonte, vetëm filmonin (VIDEO)

Ariela Murati
më 30/01/2018 16:04

Rritësi i derrave që masakroi 49 gra dhe u shiti mishin

më 24/01/2018 18:44

Vrasja e 21-vjeçares,i riu i kishte kërkuar dorën te prindërit e saj

Ariela Murati
më 21/01/2018 20:56

Detaje për vrasjen në Dizhon të Çairit

Vrasje
Shkup më 21/01/2018 1:27

Rusi: I dënuari për vrasjen e 22 femrave, përsëri në gjykatë

më 10/01/2018 17:32