A ishte Kosova pjesë e bisedimeve Merkel-Putin?

Putin - Merkel
më 19/08/2018 16:33

Samiti Merkel – Putin, takim pa rezultat

Bota më 19/08/2018 12:25

Një tufë lule dhe kërcim me nusen, Putin përgatit takimin me Merkelin

më 18/08/2018 21:55

Merkel dhe Putin diskutojnë sot për Sirinë dhe Ukrainën

Merkel dhe Putin
më 18/08/2018 11:06

Kritika për ministren austriake sepse e ka ftuar Putinin në dasmë

Karin Knajsel
më 16/08/2018 22:02

Putin dëshiron të takohet me liderin e Koresë së Veriut

më 15/08/2018 19:32

Merkel në takim me Putinin të shtunën afër Berlinit

më 13/08/2018 17:05

Erdoğan bisedë telefonike me Putin

Erdogan - Putin
më 10/08/2018 17:45

Putin emëron Bazdnikin për ambasador të ri të Rusisë në Maqedoni

Shkup më 04/08/2018 15:53

Putin e fton Trumpin në Moskë

Botë më 27/07/2018 15:46