Kompletohet Shkëndija, erdhën edhe brazilianët

Trajneri Brdariç në mes të brazilianëve Juffo dhe Junior
Tetovë më 11/01/2017 17:00

Braziliani William në testime te Shkëndija

William Gabriel Ignacio
Shkup më 19/11/2016 15:01

Rabotniçki pacient i rregullt i Shkëndijës

Besart Ibraimi (7) autor i dy golave
Shkup më 24/09/2016 19:44

Armend Alimi fillon me stërvitje të lehta

Armend Alimi
Shkup më 21/06/2016 14:38

Të mërkurën testi i parë për Shkëndijën në Antali

KF Shkëndija
Antali më 26/01/2016 15:37

Shkëndija nuk ndalet, e fitoi edhe Renovën

Festa e futbollistëve të Shkëndijës
Kumanovë më 03/05/2015 20:46

Kuqezinjtë nga Tetova në tubim me përforcime

Kozniku duke përshëndetur futbollistët
Tetovë më 13/01/2015 14:57