Incident në ndeshjen Shkupi – Pelisteri

KB Shkupi - KB Kozhuvi
Shkup më 14/01/2018 18:19

“Illyrian Elite”: Ndërprerja e ndeshjes, mesazh për FSHF-në dhe Policinë

më 26/03/2017 22:24

Lëvizja BESA: Futbolli shqiptar në Evropë, pushteti shqiptar deri në Gjorçe Petrov

Bilall Kasami, Lëvizja Besa
Shkup më 29/07/2016 13:55

Pas mbarimit të ndeshjes Shkëndija – Boleslav, me mjete të forta janë gjuajtur 4 vetura (FOTO)

Gjorçe, Foto e siguruara nga një lexues i Portalbit
Shkup më 29/07/2016 9:55

EURO 2016, deportohen 20 tifozë rusë nga Franca

Francë më 18/06/2016 19:30

Emocionuese: Letra e tifozit italian për Kombëtaren e Shqipërisë

më 17/06/2016 15:46

Incident në Çair, përleshje në mes të tifo-grupeve (Foto)

Çair më 06/04/2016 20:03

Maqedoni, dashuria për një klub futbolli

Tetovë më 13/03/2016 0:05