Vrasje në tentativë ndaj një banori 42-vjeçar në Kërçovë

Thike
më 19/05/2017 18:18

Organizata “Syri i Popullit” merr përgjegjësinë për plagosjen e Azem Vllasit

Azem Vllasi
më 15/03/2017 9:24

5 minuta e 38 sekonda: Tentim vrasja e Azem Vllasit nga Murat Jashari (VIDEO)

vllasi1
më 13/03/2017 21:07

Tentim vrasje me kallashnikov në Prishtinë

Ilustrim
Kosovë më 21/01/2017 14:15

Tetovë, kallëzim penal për tentim për vrasje

Policia e Maqedonisë
Tetovë më 09/06/2015 20:49

Tetovë, dy vetëvrasje brenda një dite, 14 për gjithë vitin

MPB - Tetove
më 26/12/2014 12:10

Një 33 vjeçar nga Llaca e Tetovës ka marrë tre plagë të rënda në pjesën e kraharorit

Policia
Tetovë më 01/12/2014 13:54

Dimushevska: Në Kavadar dhe Zletovë institucionet lanë të lirë persona të rrezikshëm

Elena Dimushevska
Shkup më 01/12/2014 12:00