U ndatë nga i dashuri dhe ai ju bëri block në WhatsApp? Si ta kuptoni menjëherë

WhatsApp me 400 milionë përdorues
më 20/10/2017 12:16

“AlphaGo Zero” i Google, roboti shkencëtar

1508488639depmind
më 20/10/2017 10:47

WhatsApp, në 2018 telefonatat në grup

WhatsApp
më 18/10/2017 11:37

iPhone 8 Plus apo Galaxy Note 8: Cili e ka kamerën më të mirë? (VIDEO)

iPhone 8 Plus dhe  Galaxy Note 8
më 16/10/2017 14:33

Apple, i jep lamtumirën Touch ID

Apple sfidon Mophie
më 14/10/2017 18:00

Facebook zbulon sekretet e familjes

facebook
më 14/10/2017 17:30

Çfarë e dëmton dhe si ta mbroni laptopin tuaj (Foto)

Programim kompjuterik
më 02/10/2017 15:40

Alcajmeri, inteligjenca artificiale vjen në ndihmë

Alcajmeri, inteligjenca artificiale vjen në ndihmë
më 20/09/2017 11:49

Messenger ‘konkurencë’ përdoruesish me Whatsapp

Facebook-Messenger-iPhone-6-600x358
më 18/09/2017 19:00