Të shtëna me armë në Toronto, një i vrarë e 15 të plagosur

Botë më 23/07/2018 9:32

Sulm dhe pengmarrje në supermarket, autori qëlloi gjyshen dhe të dashurën me armë (Video)

Bota më 22/07/2018 12:50

Shpërthim në një shtëpi në Gjermani, disa të vdekur

Botë më 28/06/2018 11:14

India kryen sulme në Xhammu Kashmir, 41 të vdekur

Botë më 18/06/2018 12:57

Sulmuesi i Stokholmit dënohet me burgim të përjetshëm

Botë më 07/06/2018 15:23

Indonezi, vijojnë sulmet terroriste

Botë më 14/05/2018 9:31

Sulmet ajrore nga Izraeli lanë të vrarë 42 persona

Bota më 12/05/2018 17:00

MPB konfirmon, një personi nga Strumica u sulmua në prani të Çavkovit

Shkup më 12/05/2018 15:56

Sot seanca e parë gjyqësore për sulmin ndaj gazetarëve nga “Për Maqedoni të Përbashkët”

Shkup më 30/04/2018 10:10

Sulmohet një djalë 16 vjeçar në Shkup

Policë
Shkup më 24/03/2018 14:16