Shkëndija i mbyll përgatitjet e Ohrit me fitore

KF Shkëndija
Shkup më 16/01/2018 15:09

Shkëndija pa dy futbollistë kyç ndaj Shkupit

Shkëndija gjatë stërvitjeve
Shkup më 20/10/2017 15:47

Kampioni gjunjëzohet në Tetovë (VIDEO)

Armend Alimi duke festuar pas golit të shënuar
Tetovë më 12/08/2017 19:16

Shkëndija me dy lojtarë më pak mundet nga Trakai

Pamje nga ndeshja Shkëndija - Termalika
Shkup më 27/07/2017 20:39

Shkëndija ka recetën edhe për Trakain!

Shkëndija gjatë stërvitjeve
Shkup më 26/07/2017 23:41

Shkëndija në turin e dytë të Ligës së Evropës

Futbollistët e Shkëndijës vazhdojnë garat në Ligën e Evropës
Shkup më 06/07/2017 18:37

Kompletohet Shkëndija, erdhën edhe brazilianët

Trajneri Brdariç në mes të brazilianëve Juffo dhe Junior
Tetovë më 11/01/2017 17:00

Shkëndija dhe Shkupi fitojnë në transfretë, çaloi Renova (VIDEO)

Bujamin Asani i Shkupit (22) në aksion
Shkup më 02/10/2016 19:21

Mlada Boleslav “kërcënon” Shkëndijën

Jan Hramosta në rast për të shënuar ndaj Shkëndijës
Shkup më 01/08/2016 9:08

Shkëndija e fitoi ndeshjen e parë me polakët

Gëzimi i futbollistëve të Shkëndijës
Shkup më 30/06/2016 23:17