Skandaloze: Zbulohen bisedat, Llapi dhe Drita merren vesh për kurdisjen e ndeshjes

më 22/04/2018 16:23

Berisha shënon gol të ‘çmendur’ me gërshërë, Melbourne siguron gjysmëfinalen (VIDEO)

më 22/04/2018 16:16

Rafael Nadal, i pangopur, arrin finalen e Montekarlos

Rafael Nadal
më 21/04/2018 18:30

Boca Juniors kërkon Buffon: Dëgjohemi në qeshor

Buffon: Është koha për sukses në Evropë
më 21/04/2018 18:00

Juventus? Jo, ky mund të jetë klubi i ri i Pogbas

Paul Pogba
më 20/04/2018 13:44

Dhunë në derbin e Turqisë, goditet trajneri i Besiktasit (Video)

më 20/04/2018 9:58

Aguero rrezikon botërorin, mjeku: Do provojmë, është e vështirë

më 19/04/2018 15:00

Wilshere ndahet nga Arsenal, a do të jetë ky klubi i ri?

Wilshere
më 19/04/2018 14:29

“Rusi 2018”, mbi 2.2 milionë bileta të shitura

më 19/04/2018 13:45

PSG përgatit revolucionin, 6 futbollistë bëjnë gati valixhet

Futbollistët e PSG
më 19/04/2018 9:35