Milan rikthehet të buzëqeshë, 5-1 kundër Austrisë së Vjenës

Foto arkivi
më 24/11/2017 12:01

Mustafi flet për vajzën: Jam i lumtur, s’ka plane të tjera pas stërvitjes veç saj

Mustafi për vajzën
më 24/11/2017 11:32

Audi dhuron vetura të reja për yjet e Realit: Ramos e CR7 zgjedhin më të shtrenjtit – Carvajal fiton garën me formula (Foto)

real-madrid-1-780x439
më 24/11/2017 11:24

Ronaldo ‘çmend’ botën e futbollit, ja pse sipas tij Messi qëndroi në stolin rezervë

Ronaldo dhe Messi
më 23/11/2017 13:44

+9 në FIFA, Panucci: Unë ndryshe nga De Biasi

Cristiano Panucci
më 23/11/2017 12:55

Inter kërkon 30 milionë euro për Joao Marion

Joao Mario
më 23/11/2017 10:02

Torres, befasia e Atletico Madridit kundër Romës

Fernando Torres duke festuar golin
më 21/11/2017 19:00

Barcelona interesohet për Inigo Martinezin

Inigo Martinez
më 21/11/2017 15:33

Rrëfehet Paulo Dybala: Ëndërroj të fitoj “Topin e Artë”

Paulo Dybala
më 21/11/2017 14:21