Sulm ndaj shpërndarësve të drogës në Strugë, nën dyshim edhe drejtori i burgut

policia- mpb
më 07/07/2018 12:55

Strugë, Plagoset një burrë nga një plumb qorr

më 30/12/2017 12:23

Prokuroria dhe MPB në kërkim të vrasësit të Dilaver Bojkut

Dilaver Bojku
më 15/08/2017 10:52

Hoteli “Izgrev Spa”: Helmimi është nga ushqim i blerë në vend tjetër

më 17/07/2017 17:21

Një strugan i cili ishte zhdukur, është gjetur pa shenja jete

MPB
Strugë më 17/03/2017 14:59

Strugë: Bie nga kulmi, vdes 48 vjeçari

më 02/01/2017 15:47

Aksident komunikacioni, lëndohet rëndë një grua në rrugën Strugë-Dibër

MPB
Strugë më 14/01/2016 14:48

Bëhet i ditur identiteti i gruas që mbrëmë e humbi jetën në Strugë

MPB
Strugë më 19/08/2015 14:04

Përleshje në Strugë, shkak borxhi i pashlyer

Përleshje në Strugë
Strugë më 01/12/2013 13:30