Sokol Balla zyrtarisht në Vizion Plus, zbulohen ditët kur do të transmetohet programi i tij

Sokol Balla
më 12/01/2018 12:23

John Bolton në Top Story: Nuk ka konspiracion sorosian

më 20/03/2017 22:24

Rikthehet Sokol Balla: Çfarë nuk të vret dot, të bën më të fortë…

Sokol Balla
më 22/05/2015 13:27

Berisha denoncon Ramën se ka gisht në videon erotike të Sokol Ballës

Sali Berisha
Shqipëri më 24/04/2015 14:21

Rrëfehet Sokol Balla për videon seksuale (Video)

Sokol Balla
Shqipëri më 23/04/2015 20:37

Balla nuk ikën nga Top Channel, ja çfarë është vendosur

më 23/04/2015 16:10

Sokol Balla në Beograd për selfie

Sokol Balla në Beograd për selfie
Serbi më 10/11/2014 14:50

Baton Haxhiu reagon ndaj Ballës, “bën shpifje dhe fyerje ndaj meje”

Baton Haxhiu
më 26/10/2014 19:53

Sokol Balla: Baton Haxhiu “UDB-ash i Serbisë”, spiunoi tek serbët vëllain e Edi Ramës

Sokol Balla
Shqipëri më 22/10/2014 17:01