50 Cent pas falimentimit me veturë të re Rolls-Royce prej 588 mijë dollarësh

50 cent
më 09/08/2017 17:48

E pafat në dashuri, aktoren e njohur e braktis edhe bilioneri

Heard dhe Musk
më 06/08/2017 14:30

Shtëpia luksoze e Mohamed Hadid nuk është as për Gigi-n dhe as për Bella-n, por për dikë tjetër të veçantë

Mohamed Hadid dhe gruaja
më 04/08/2017 16:55

Tenori i njohur braktis vendin: Më vjen turp që jam shqiptar!

Agim Hushi
më 04/08/2017 16:13

‘Nuk jam aspak si moshatarët e mi’, Brooklyn Beckham rrëfen të vërtetën për jetën e tij

Brooklyn Beckham
më 02/08/2017 10:36

Këngëtarja kthehet e ndryshuar pas 5 vitesh, i jep një mesazh bashkëshortit që e la për shoqen e saj

Plazh deti lumturi
më 29/07/2017 23:45

Merita Halili flet për herë të parë për sëmundjen e rrallë që e ka prekur (VIDEO)

Merita Halili
më 29/07/2017 9:32

‘Po përpiqem ta mund’, Zayn Malik rrëfen betejën me ankthin

Zayn Malik
më 27/07/2017 22:31

Neki Emra ia merr “femrën” Butrint Imerit

Neki Emra
më 23/07/2017 16:16

Humb jetën solisti i Linkin Park, Chester Bennington

Chester Bennington
më 21/07/2017 18:25