Ushqimet që janë shumë të mira për ata që kanë probleme me veshkat

më 19/01/2018 13:49

Ekspozimi ndaj rrezeve X, ja dëmet që i shkaktohen organizmit

më 18/01/2018 22:50

Ushqimet që përkeqësojnë gjendjen e veshkave

Këshilla kundër sëmundjes së veshkave
Bota më 17/01/2018 22:15

Brokoli mund të përdoret për trajtimin e kancerit

Brokoli
më 17/01/2018 20:00

Virozat e dimrit te fëmijët e vegjël, këshilla nga mjekja pediatre

Me rekomandim të Komisionit për gripe pranë Ministrisë së Shëndetësisë, Ministria e Arsimit tashmë ka ndërmarrë hapat e para.
më 17/01/2018 15:10

Fëmijë të lumtur – njerëz të shëndetshëm

më 17/01/2018 8:45

Diabeti dhe sëmundjet e zemrës – vetëm disa nga rreziqet e të punuarit ulur

më 16/01/2018 23:00

5 arsye përse duhet të konsumojmë kikirikë

Nuk do ta besonit se sa të shëndetshëm janë kikirikët
më 16/01/2018 22:13

Uleni presionin e gjakut, pastrojeni mëlçinë dhe kurojini tumoret falë kësaj recete

më 16/01/2018 20:31

Sindroma e mungesës së përqendrimit te fëmijët, fakte që duhet t’i dini

prind-femije
Bota më 14/01/2018 11:27