Pas 7 viteve shkëputje, Shakira u rikthehet turneve

Shakira
më 12/06/2018 23:21

Shakira-Pique, çift i famshëm dhe tejet i pasur

më 14/03/2018 22:03

Shakira, artistja më e klikuar në Youtube (FOTO)

më 10/01/2018 16:10

Pique tregon të vërtetën mbi ndarjen me Shakirën!

më 12/10/2017 16:47

Çifti nuk jeton më bashkë, Shakira dhe Piqué drejt ndarjes?

Shakira dhe Pique
më 16/09/2017 10:55

Shakira: “Nuk dola në pension falë Pique”

më 08/06/2017 22:00

Shakira sërish në gjykatë, akuza për plagjiaturë të këngës “La Bicicleta”

më 03/03/2017 18:42

Pique: Ja si e bëra për vete Shakirën

Shakiran - Pique
më 15/10/2016 12:13

Prekëse: Shakira i këndon në selinë e OKB-së vogëlushit sirian që u mbyt në det (Video/Foto)

më 27/09/2015 17:12

Shakira thyen tre rekorde botërore, futet në Guinness (Foto)

më 22/04/2015 20:00