Samsung prezanton versionin Sunrise Gold për Galaxy S9 dhe S9+ (Foto)

më 19/06/2018 18:30

Samsung dhe Red Bull sfidojnë përdoruesit të ‘Shikojnë Pamjen e Madhe’ në një video të re të sporteve ekstreme (Foto/Video)

më 02/06/2018 21:00

Samsung Galaxy Note9 vjen me procesor Exynos 9810

më 27/05/2018 20:30

Samsung shton opsionin e ‘GIF’ në ekran, ja si mund ta aktivizoni

më 31/03/2018 16:26

Galaxy S9 + merr më shumë se 30 shpërblime në Kongresin Botëror Mobil (VIDEO)

Galaxy S9
më 02/03/2018 21:10

Samsungu me orë që mat tensionin e gjakut

më 15/02/2018 20:00

Ja kur do të prezantohet Samsung Galaxy S9

më 15/01/2018 17:30

Samsung, me Exynos9 më pranë iPhone

më 14/01/2018 23:50

Samsung apo Apple? Dilema e çdo viti

më 13/11/2017 18:30