“Çështja Tahiri”, Prokuroria bën rekurs, kërkon “arrest me burg” për ish ministrin

më 05/07/2018 15:41

Lirimi i Tahirit, Donald Lu i qëndron deklaratës për “presione e ryshfete”

Shqipëri më 29/05/2018 0:47

Gjykata shfuqizon masën “arrest shtëpie” për ish-ministrin Tahiri

më 28/05/2018 16:58

Sot gjyqi për Tahirin, ish-Ministri i Brendshëm kërkon lirimin në Apel

Shqipëri më 28/05/2018 9:26

Tahiri dhe prokuroria do të apelojnë vendimin e gjykatës

më 13/05/2018 16:37

The Washington Post: Tahiri rrezikon 15 vite burg

Saimir Tahiri
më 13/05/2018 15:27

8 orë për të dhënë ‘arrest shtëpie’ për Saimir Tahirin

Shqipëri më 13/05/2018 10:40

Shkarkimi i Hajdarmatajt, deputeti i PD: Vettingu po përdoret si mjet presioni, ky është fundi

Saimir Tahiri
më 09/05/2018 16:46

Marku shkarkon prokurorin e dosjes së Saimir Tahirit

Besim Hajdarmataj
më 09/05/2018 16:10

Ruçi: Tahiri rast i rrallë, tregoi moral brenda politikës imorale

Gramoz Ruçi
më 09/05/2018 13:02