Nuk ndalet Shkupi, sjell turkun Emre Can si përforcim të radhës (FOTO)

Emre Can Atila dhe Omer Bunjaku
Shkup më 10/02/2018 13:32

Shkupi tjetër barazim pa gola në Antali

Pamje nga ndeshja Shkupi - Steel
Shkup më 27/01/2018 22:33

Shkupi ndali në barazim Qarabagun (VIDEO)

Pamje nga ndeshja Shkupi - Qarabagu
Shkup më 25/01/2018 18:23

Shkupi u ndal me barazim nga Drita

Alen Jasharovski i Shkupit duke shënuar golin
Shkup më 18/01/2018 17:53

Shkupi të enjten testohet me Dritën e Gjilanit

Miqësore FC Shkupi vs FC Drita
Shkup më 15/01/2018 17:11

Shkupi prezantoi blerjet, por ende nuk e ka mbyllur “pazarin”

Pamje nga prezantimi i futbollistëve të rinj
Shkup më 12/01/2018 16:22

Shkupi nuk ndalet, edhe një emër i madh arrin në Çair

Bazhe Ilijoski
Shkup më 11/01/2018 15:20