Bardhi me titullin më i miri i Maqedonisë që luan jasht shtetit

Enis Bardhi
Shkup më 23/11/2017 16:40

Shpresat e Maqedonisë munden edhe nga Austria

Pamje nga ndeshja Maqedonia - Austria U21
Shkup më 14/11/2017 19:27

Jasir Asani 4 vite me Partizanin

Jasir Asani me drejtuesit e FK Partizani Tiranë
Shkup më 22/09/2017 14:58

Maqedonia me humbje e mbylli evropianin U21

Enis Bardhi (7) duke festuar pas golit ndaj Portugalisë
Shkup më 23/06/2017 22:58

Shpëtuan serbët, super Bardhi hero i ndeshjes

Enis Bardhi (7) i shënoi gol Serbisë
Shkup më 20/06/2017 20:15

Të gjithë e duan Bardhin, Dortmundi dhe Shtutgarti e vëzhgojnë

Enis Bardhi dhe trajneri i tij Nebojsha Vinjeviç
Shkup më 26/05/2017 10:28

Fiton Ujpesti, përsëri shënon Bardhi

Enis Bardhi dhe trajneri i tij Nebojsha Vinjeviç
Shkup më 22/04/2017 20:52

Milevski: Maqedonia do të jetë sfidë për gjithë në Poloni

Bllagoja Milevski, seleksionues i Maqedonisë U21
Shkup më 02/12/2016 23:57

Bardhi: Zoti i ndihmon ata që kanë shpirt të mirë e që me ngulm luftojnë

Enis Bardhi pas golit të shënuar
Shkup më 11/10/2016 23:28

Bardhi: Jam gati të jap maksimumin ndaj Skocisë

Shkup më 10/10/2016 17:27