Këto janë notat e lojtarëve në Real – Liverpool

Treshja e frikshme e Real Madridit, Ronaldo, Bale dhe Benzema
më 27/05/2018 0:25

Fjalët e para të Ronaldos pas triumfit historik, shokohen tifozët e Real Madridit

më 27/05/2018 0:10

Ramos: E dinimin se do të ishte ndeshje e vështirë, por treguam urinë për fitore

më 26/05/2018 23:57

Për të tretin vit me radhë Real Madrid fitues i Ligës së Kampionëve (VIDEO)

më 26/05/2018 22:50

Bale shënon supergol me gërshërë për epërsinë e Realit ndaj Liverpoolit (VIDEO)

më 26/05/2018 22:14

Real Madrid, vjen miratimi i Ronaldo-s për dy super blerje

më 18/05/2018 11:01

Real Madrid ofron shumën e çmendur: 600 milionë euro për Neymar

Bota më 12/05/2018 14:15

Zidane nuk ka dyshime: Dua të qëndroj në Madrid

më 27/04/2018 19:45

“Kurrë se kam parë Madridin më të dobët, mund të kishim fituar 7-2”

më 26/04/2018 11:54

Allianz Arena, vendi ku Reali mposhti Bayernin

më 25/04/2018 22:49