Spasovski: MPB-ja punon në transformimin e tërësishëm në servis cilësor të qytetarëve

Ministri i Punëve të Brendshëm Oliver Spasovski
më 14/12/2017 19:51

Policia e Tetovës do t’i parandalojë uzurpimet e sipërfaqeve publike në Tetovë

MPB
Shkup më 14/12/2017 12:01

Ja kur pritet të ketë marrëveshje për pranimin e patentave të shoferit mes Maqedonisë dhe Gjermanisë

patentë shoferi
Shkup më 14/12/2017 10:05

Konfiskohen 30 kilogramë marihuanë në shtëpinë e dy kërçovarëve

_5618337
Shkup më 13/12/2017 11:52

Një person plagoset nga të shtënat në Ohër

MPB
më 10/12/2017 16:37

Arrestohet personi i cili e qëlloi një gjahtar në Strumicë

MPB Policia
Shkup më 10/12/2017 16:20

Incident i ri, një qen endacak kafshoi nënën dhe djalin e saj në Shkup

Ilustrim
Shkup më 09/12/2017 15:46

Tre minorenë nga Tetova, Kumanova dhe Strumica janë denoncuar për të zhdukur

MPB
më 08/12/2017 17:28

Me mashtrim i janë vjedhur 30.000 denarë një shkupjane 87-vjeçare

MPB
Shkup më 08/12/2017 15:23