MPJ: Nuk ka qytetarë të lënduar ose të rrezikuar të Maqedonisë në përmbytjet në Greqi

Ministria e Punëve të Jashtme
më 18/07/2017 17:41

Ministri Arslan: Përmbytjet në Stamboll janë katastrofë e vërtetë

stamboll- permbytje
më 18/07/2017 17:30

Pas motit të keq në Halkidiki vetëm një familje nga Maqeodnia është paraqitur në konsullatën në Selanik

Ministria e Punëve të Jashtme
më 17/07/2017 18:55

Greqia kaplohet nga mot i lig

GREQI-VERSHIME
më 17/07/2017 18:47

DPHM: Paraqitje e mundshme e rrëshqitjeve të dheut për shkak të reshjeve përmbytëse

mot i keq- shi
më 14/06/2017 18:21

Mot i keq kaplon Shkupin, shi dhe breshër i fuqishëm (VIDEO+ FOTO)

Bresher ne Maqedonine Lindore
më 14/06/2017 18:07

Në ndërprerje rruga Tetovë – VK Jazhincë, doli nga shtrati lumi Poroj, situatë dramatike (VIDEO)

Tetove, Poroj
më 05/06/2017 19:28

Ngrica në Bolivi, si asnjëherë prej një gjysmëshekulli

Ngrica në Bolivi, si asnjëherë prej një gjysmëshekulli
Bota më 02/06/2017 9:06

Nga e premtja reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima

mot i keq
më 30/05/2017 17:35

Shtatë viktima nga uragani në Moskë

moske
më 29/05/2017 19:16