Sekretari i ri i përgjithshëm i OSBE-së, Greminger, nesër në Shkup

Tomas Greminger
Shkup më 16/11/2017 11:56

Dimitrov – Koxias: E kemi emrin e njëjtë, por s’kemi problem rreth asaj (VIDEO)

Untitled
Shkup më 14/11/2017 9:52

Zaev: Gjasat për zgjidhjen e çështjes së emrit tani janë më të mëdha

Zoran Zaev
Shkup më 10/11/2017 14:16

Në trenin për Bashkimin Evropian, Maqedonia do të hyjë me Malin e Zi dhe Serbinë

Darmanoviq - Dimitrov
Shkup më 09/11/2017 16:21

Ivanov-Darmanoviq: Maqedonia dhe Mali i Zi të fokusohen në realizimin e qëllimeve identike politike të jashtme

133956595
Shkup më 09/11/2017 14:44

Ministri sllovak i Punëve të Jashtme dhe Çështjeve Evropiane Korçok për vizitë në Maqedoni

133955130
më 09/11/2017 8:38

Ministri i Punëve të Jashtme të Malit të Zi nesër do të qëndrojë për vizitë në Maqedoni

Ministri i Punëve të Jashtme të Malit të Zi Sërgjan Darmanoviq
më 08/11/2017 18:17

Spanjë, më 24 nëntor do të gjykohet konsulli i nderit të Maqedonisë për vrasjen e fëmijëve të tij

Konsulli i nderit
më 31/10/2017 9:06

Anëtarësimi i Kosovës në UNESCO, Maqedonia do të shikojë edhe interesin e Serbisë (VIDEO)

Pacolli- Dimitrov
Shkup më 25/10/2017 13:10

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Bexhet Pacolli nesër për vizitë në Shkup

Behgjet Pacolli
më 24/10/2017 15:09