Dhuratat që nuk duhet t’ia blini kurrë të dashurit tuaj sipas një mashkulli!

Dhuratat, mund të përmirësojë ose shkatërrojë një marrëdhënie
më 10/09/2018 18:54

Llojet e meshkujve që duhet t`i mbani larg ( përfshirë kopracin)!

më 25/08/2018 21:27

10 tipat e meshkujve me të cilët nuk duhet të dilni kurrë!

5 arsye pse femrat pëlqejnë meshkujt me mjekër dhe mustaqe
më 24/07/2018 20:16

Ja disa këshilla për meshkujt, që duhet t’i dini për qethjen dhe rrojen

më 11/07/2018 21:09

10 futbollistët më seksi!

Nuk është sekret se futbolli është sporti më i ndjekur dhe i pëlqyer nga pjesamë e madhe e njerëzve. Futbollistët janë gjithmonë në qendër të vëmendjes në çdo ndeshje dhe për këtëarsye ata duhet që të duken gjithnjë mirë. Futbollistë si Cristiano Ronaldo e pranojnë se bëjnë stërvitje cdo ditë që të mbajnë trupin në formë. Në këtë valë emocionesh e ethesh të Kampionatit Botëror 2018 ne po ju prezantojmë 10 futbollistët më seksi të botës, shkruan Bordo.al.  10. Asmir Begovic (Chelsea FC, Bosnia and Herzegovina) Begovic është vetëm 28 vjec dhe është lojtari i preferuar nga vajzat të cilatpreferojnë që ta shohin në cdo ndeshje. Ai modelon për reklamimin e dorashkave me të cilat luan si dhe mund të flasë katër gjuhë, atë boshnjake, frëngjisht, anglisht, gjermanisht.  9. Gerard Pique ( Barcelona, Spain) Me tipare perfekte dhe një model flokësh shumë IN, Mbrojtësi i Spanjës Gerard Pique padyshim që e meriton të jetë në listën e futbollistëve më seksi. Përveç futbollit Pique  u bë i famshëm më grindjet që pati nërrjetet sociale me futbollistin Sergio Ramos. Gjithashtu ai është i martuar me këngëtaren Shakira dhe kanë dy djem.  8. Claudio Marchisio (Juventus FC and Italy) Italianët janë të njohur për stilin e tyre dhe Calusio Marchisio nuk bënpërjashtim. 30 vjeçari luan për juventusin dhe skuadrën kombëtare të Italisë. Përveç punës së tij si futbollist, ai modelon gjithashtu edhe përparfumet e Hugo Boss. 7. Theo Walcott (Arsenal FC and England) Theo Walcott është shumë i preferuar për  fytyrëntërheqëse pamjen e tij fizikedhe tatuazhet në trup. Shumë nga ndjekësit e tij në rjetet sociale janë vajzadhepadyshim që e meriton të jetë në këtë renditje. 6. James Rodriguez (Real Madrid and Colombia) 24 vjecari James Rodrigues ka fituar zemrat e shumevajzave me pamjen e tijfizike. Sigurisht që përveç pamjes tërheqëse ai  zotëron aftësi fenomenalenë futboll dhe nuk mund të lëmë pa përmendur punën që Rodrigues bën simodel për Rexona dhe Adidas. 5. Sergio Ramos (Real Madrid FC and Spain) Sergio

Lexo më tepër 
më 18/06/2018 17:57

5 veshjet që vajzat i urrejnë te djemtë!

më 07/06/2018 22:30

Në ç’moshë fillojnë problemet me prostatën?

më 26/05/2018 13:38

12 dhurata që djemtë i duan në fshehtësi që t’i marrin nga e dashura

më 18/05/2018 22:30

Mashkulli që femrat do të donin të lidheshin, por jo të martoheshin

më 08/05/2018 19:50