Gjykata e ka pranuar akuzën për “Titanik 2″, por jo edhe për gjykatësit për parregullsi zgjedhore

Sasho Mijallkov
Shkup më 07/12/2017 9:34

Menduh Thaçi u takua me presidentin Ilir Meta

Thaçi - Meta
Shkup më 21/11/2017 10:28

Thaçi në takim me Timonie: Procesi Euro-Atlantik, prioritet për PDSH-në dhe shqiptarët e Maqedonisë

Thaçi - Timonie
Shkup më 09/11/2017 14:01

Thaçi: Në pushtet vazhdon të shfrytëzohet dhe keqpërdoret administrata shtetërore

Thaci-Glover
Shkup më 21/09/2017 14:25

Thaçi: Situata e shqiptarëve ndryshon vetëm me PDSH-në në pushtet

IMG_5773
më 19/08/2017 20:26

5 vjet nga vdekja e Arbën Xhaferit, Menduh Thaçi për homazhe te varri i tij

Portreti i Arbën Xhaferit nesër shpaloset në Tetovë
Shkup më 15/08/2017 11:12

Nga “nuk ulemi bashkë me persona të inkriminuar”, Bilall Kasami ulet me Menduh Thaçin

Thaçi - Bilalli
Shkup më 29/07/2017 9:56

Menduh Thaçi takoi Komisionerin Johanes Han

han- thaci
më 26/06/2017 19:32

Takimi Thaçi-Zaev, ja për çka biseduan

Thaçi - Zaev, foto arkiv
më 19/06/2017 17:14