Marina Vjollca përlotet në skenën e “C’est la vie”

Marina Vjollca
më 26/11/2017 23:25

Zbulohet skena magjike e emisionit të Marina Vjollcës

Marina Vjollca
më 02/11/2017 18:50

Si është “Procesi sportiv” pa Marinën? Rrëfehet Manushi

Marina Vjollca dhe Edi Manushi
më 06/10/2017 17:55

Ja si u njohën Marina dhe Getoari!

Geti dhe Marina
më 25/09/2017 18:02

Marina Vjollca: Ja pse u largova nga Top Channel

Marina Vjollca
më 17/09/2017 10:33

Marina Vjollca flet për herë të parë për dasmën e saj

auto_Getoar_Selimi_dhe_Marina_vjollca_puthja_dasma_ne_altar_11505070172
më 16/09/2017 20:46

U martuan Marina dhe Geti (VIDEO-FOTO)

auto_Getoar_Selimi_dhe_Marina_vjollca_puthja_dasma_ne_altar_11505070172
më 10/09/2017 21:13

Zbardhen detaje nga dasma e shumëpritur e Marinës dhe Getoarit!

Marina dhe Geti
më 01/08/2017 21:44

Zbulohet televizioni ku do ta shohim Marina Vjollcën

Marina Vjolca
më 21/07/2017 21:57