Premierë: Capital T dhe Majk sjellin këngën “Pasha jetën” (VIDEO)

më 01/03/2018 19:13

Do bëhet baba për herë të dytë? Vjen reagimi i Majk

më 12/01/2018 19:17

Majk flet për herë të parë për të birin dhe… është shumë i emocionuar #VIDEO

Majki- Majlinda
më 29/07/2017 22:45

Reperi tregon sa fiton nga Youtube dhe i habit të gjithë

më 07/12/2016 23:13

Vijon “telenovela”, ish e dashura mesazh “kërcënues” për reperin e Babastars?

Majki- Majlinda
më 27/11/2016 14:54

A ja vodhi Era këngën ‘BonBon? Ja si përgjigjet Majk (Video)

më 23/11/2016 10:56

Reperi i Babastars shpërthen ndaj ish të dashurës: Unë e bëra të famshme atë…

më 05/11/2016 20:45

Reperi i Babastars ndahet nga e dashura? Ja si është e vërteta…

më 15/10/2016 22:30

Afër 12 milionë për “Dashninë” e Majkit (VIDEO)

më 31/01/2016 15:40