Majk e Ghetto Geasy publikojnë këngën “Paris Milano”

më 26/06/2018 21:41

Premierë: Capital T dhe Majk sjellin këngën “Pasha jetën” (VIDEO)

më 01/03/2018 19:13

Do bëhet baba për herë të dytë? Vjen reagimi i Majk

më 12/01/2018 19:17

Majk zbulon për herë të parë publikisht kush është “Ajo”

më 29/09/2016 10:15

Kënga e Erës ishte përgatitur për reperin Majk? (Video)

më 20/01/2016 11:26