Telashet financiare, Modriç i kërkohen 1.2 mln euro

Luka Modric
më 14/09/2018 14:30

Modriç mposht Ronaldon dhe Salah, lojtari i vitit nga UEFA

më 30/08/2018 22:25

Modriç te Interi? Marca i “hedh benzinë zjarrit”

më 12/08/2018 13:56

Telenovela “Modric”, Real denoncon zikaltërit në UEFA

më 07/08/2018 15:07

Dështoi Modric, Interi vërsulet drejt “Mister X”

Luka Modriç
më 03/08/2018 15:05

Modric tek Interi? Ja të gjithë skenarët, që mund të përmbushin ëndrrën zikaltër

më 02/08/2018 11:49

Luka Modriç, nga djaloshi që luante futboll nën granatat serbe, deri te ylli që shkëlqeu në Kupën Botërore

Luka Modriç
më 16/07/2018 9:45

Kroaci, ngrihet padi kundër Luka Modriç

më 02/03/2018 17:21

Modriç shpallet lojtari më i mirë në Kupën e Botës (FOTO)

më 16/12/2017 21:34