Lufta për vendin e parë, formacionet zyrtare ​Liverpool-Man City (FOTO)

më 07/10/2018 17:30

Klopp: Liverpool duhet t’i revanshohet Chelseat

më 29/09/2018 13:46

Salah: Liverpool fiton Champions dhe Premier League

më 18/09/2018 11:36

Liverpool kundër sheikëve, refuzon 2 milionë euro

më 24/08/2018 18:04

Start i fuqishëm i Liverpoolit, shënon fitore bindëse në Anfield

më 12/08/2018 16:22

Lamtumirë Karius, Liverpool merr super-portier nga La Liga

Bota më 04/06/2018 10:12

Këto janë notat e lojtarëve në Real – Liverpool

Treshja e frikshme e Real Madridit, Ronaldo, Bale dhe Benzema
më 27/05/2018 0:25

Fjalët e para të Ronaldos pas triumfit historik, shokohen tifozët e Real Madridit

më 27/05/2018 0:10

Ramos: E dinimin se do të ishte ndeshje e vështirë, por treguam urinë për fitore

më 26/05/2018 23:57

Për të tretin vit me radhë Real Madrid fitues i Ligës së Kampionëve (VIDEO)

më 26/05/2018 22:50