Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur i Noizyt dhe Ledrit (VIDEO)

Ledri dhe Noizy
më 22/11/2017 17:26

Kë zgjedh Ledri Vula, Dafina Zeqirin apo Dua Lipën? (VIDEO)

Ledri Vulaj
më 21/05/2017 23:00

Ledri Vula publikon projektin ‘U harrum’ (Video)

Ledri Vula
më 14/05/2017 13:55

Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi sjellin “Pablo” (VIDEO)

pablo
më 20/04/2017 19:07

Adela, një histori e shkuar, ja kush është e dashura e re e Ledri Vulës (FOTO)

Ledri Vula
më 30/03/2017 10:20

Ledri Vula rrëfehet për lidhjen e re: Ja e vërteta

Ledri Vula
më 15/01/2017 12:48

Noizy kopjon Ledrin në klipin e ri? (Foto)

Ledri Noizy
më 06/12/2016 13:15

Kur bëhen bashkë Ledri Vula dhe Era Istrefi kanë gjithmonë një premtim…

Ledri dhe Era
më 29/11/2016 18:00