Valon Berisha kryen me sukses vizitat mjekësore te Lazio (VIDEO)

më 30/06/2018 14:31

Fate të kryqëzuara, Lazio-Inter dhe përballja e vitit 2002

më 18/05/2018 19:32

Lazio po kërkon portier tjetër, ja çfarë ndodh me Strakoshën

më 11/01/2018 21:44

Berisha mund të vazhdojë aventurën e tij në Romë

Etrit Berisha
Romë më 28/01/2016 11:20

Cana shënon autogol për Nanten (Video)

Cana i dëshpëruar pas autogolit
Nantes më 24/01/2016 12:45

Juventusi – Interi super gjysmëfinale e Kupës italiane (Video)

Lichtsteiner duke festuar golin
Romë më 20/01/2016 22:48

Berisha pritet të largohet nga Lazio

Etrit Berisha
Romë më 13/01/2016 14:50

United shumë pranë transferimit të Felipe Anderson

Felipe Anderson
Manchester më 03/01/2016 12:56