Sot, shkupjanët thithin ajër prej plastike të djegur: Maqedonia e para në botë për ndotjen e ajrit (VIDEO+FOTO)

cats
Shkup më 14/12/2017 9:51

Maqedonia në vendin e 65-të sipas Gud Kantri Indeks

Good Country Index
më 09/11/2017 19:36

Ish-ministrja e Kulturës Elizabeta Kançeska-Mileska nuk u paraqit në gjykatë për rastin “Tender”

Elizabeta Kançevska Milevska
Shkup më 01/11/2017 11:02

Maqedonia do ta mbyll konsullatën në Barcelonë

barcelona
Shkup më 30/10/2017 22:19

Deponi të egra në fshatin Sellcë të Tetovës (VIDEO)

Mbeturinat në afërsi të Sellcës
Shkup më 27/10/2017 21:30

Pacolli – Dimitrov: Seanca qeveritare e përbashkët Maqedoni-Kosovë në fillim të 2018-s (VIDEO)

Pacolli - Dimitrov
Shkup më 25/10/2017 13:00

Shkup, reagime të ashpra për skandalin me të dënuarin për krime lufte Tarçullovski

Foto: Pritja e Johan Tarçullovskit
Shkup më 22/10/2017 10:43

Ambientalistët kundër hidrocentraleve përgjatë Parkut Kombëtar të Mavrovës

Ruaje Mavrovën
Shkup më 21/10/2017 14:05

Grujovski dhe Boshkovski do të ekstradohen pas gjashtë javëve

20171020093937-480x319
Shkup më 20/10/2017 15:51

Piter Fejt: Maqedonia pas zgjedhjeve ka hapur faqe të re

Piter Fejt
Shkup më 11/10/2017 13:23