I dyshuari për vrasjen në Reçicë të Vogël ngarkohet për tre vepra penale

MPB Policia
Tetovë më 16/10/2018 12:06

Burri që e ka vrarë bashkëshorten në Reçicë të Vogël, ende i pakapshëm për organet e rendit

policia- mpb
Tetovë më 15/10/2018 8:35

Veles, një person ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga 10 metra lartësi

policia- mpb
Veles më 14/10/2018 15:22

Ndërroi jetë gazetari nga Tetova Muharrem Idrizi

Muharrem Idrizi
Tetovë më 10/10/2018 15:40

Vrasja në Shkup, Spasovski: Janë arrestuar disa persona (VIDEO)

Shkup më 02/10/2018 13:18

Është sulmuar një ish-ambasador i Maqedonisë në Shkup

policia- mpb
Shkup më 29/09/2018 21:31

Vritet një grua 83-vjeçare në Durrës, shoqërohen në polici nusja dhe nipi

Policia shqiptare
më 27/09/2018 21:47

Aksident në Kërçovë, një i person ndërroi jetë rrugës për në spital

Kërçovë më 25/09/2018 11:06

Çento, është plagosur për vdekje një 22-vjeçar

MPB Policia
më 24/09/2018 13:38

Ndërroi jetë rapsodi Hashim Shala

Hashim Shala
më 19/09/2018 16:57